WYNIKI: : ZAWODY | GRUNT | 14.05.2023 | MK T2

Czternastego maja spotkaliśmy się na łowisku "U Sokołów" w Kącku aby rywalizować w drugiej turze gruntowych mistrzostw Koła numer 6 Warszawa Wola. Na starcie stanęło 16 Zawodników, zawody sędziowali niezawodni, zawsze pomocni Koledzy z Koła numer 2: Waldemar Grzelak i Krzysztof Liberacki, organizacyjnie pomagała także uśmiechnięta dziesięciolatka- "fotoreporter".

Imprezę otworzył Kapitan sportowy "Szósteczki" Adam Zieliński, po paru słowach organizacyjnych przystąpiliśmy do losowania wymarzonych stanowisk:) Tu należą się słowa pochwały dla dostosowanego do potrzeb Wędkarzy łowiska, łowisko czyste, zadbane, solidne-stabilne betonowe podesty, łatwy dostęp do toalet, kosze na śmieci dostępne z każdego stanowiska, Gospodarz sympatyczny i pomocny.

Ryby, jak zawsze, były niewiadomą.

Ze zniecierpliwieniem wszyscy wyczekiwaliśmy godziny 8.30 aby do wody posłać swoje łakome kąski. Pierwsze ryby pojawiły się w naszych siatkach już po paru minutach wędkowania i były sukcesywnie odławiane aż do końca imprezy. Towarzyszyło nam piękne słoneczko i momentami dość porywisty, chłodzący wiaterek. Na wędkach meldowały się jesiotry, amury, leszcze:) oraz karpie o dość zróżnicowanych rozmiarach- były 3, 4 ale i rybki około 8kilo, największa ryba zawodów to karp o masie przekraczającej 12kg! O 14.30 sygnał dźwiękowy zakończył naszą rywalizację, pozostało zapakować sprzęt do aut.

W dobrych humorach, przy grochówce oczekiwaliśmy ostatecznych wyników:

  1. Adam Zieliński 28170g,
  2. Maciek Kąkol 28150g
  3. Maciek Sławiński 17700g
  4. Grzegorz Lauk
  5. Krzysztof Zając
  6. Piotr Grzelak. 

Z wędkarskim pozdrowieniem POŁAMANIA!!!

Maciek Kąkol